Konserwacja i właściwa pielęgnacja

slider4

Konserwacja i właściwa pielęgnacja

Minimum raz do roku należy naoliwić wszystkie ruchome części okuć kilkoma kroplami oleju, zapewniając ich prawidłowe, płynne funkcjonowanie. Uszczelki należy myć wodą i konserwować silikonem do uszczelek. Dla sprawdzenia, czy części ruchome okuć są wystarczająco przymocowane oraz czy właściwie funkcjonują, zaleca się regularną konserwację przez fachową firmę.

Zimą należy wietrzyć pomieszczenia kilka razy dziennie.
Najlepszy efekt uzyskujemy, otwierając całkowicie przez krótki czas wszystkie okna i drzwi, zamiast uchylania ich na wiele godzin. W ciągu dwóch do czterech minut następuje wówczas całkowita wymiana powietrza. W ten sposób straty ciepła są niewielkie, gdyż ściany i meble nie zostaną wychłodzone. Stosując się do naszych wskazówek i zaleceń, zapewnisz nienaganne funkcjonowanie przez lata oraz piękny wygląd.

Prawidłowe czyszczenie » Prawidłowe wietrzenie »

 

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty sprostają Państwa oczekiwaniom a oferowane przez nas okna i drzwi podkreślą charakter obiektów, zapewnią optymalną ochronę przed utratą ciepła i hałasem, oraz zabezpieczą Wasz dom przed włamaniem.

Zapraszamy do naszej siedziby , ale gotowi jesteśmy odwiedzic Was w domu, firmie lub na budowie.
Nasi przedstawiciele
dokonają pomiarów, doradzą, przedstawią możliwości, ułatwią optymalny wybór i przygotują indywidualną ofertę.

Szybki kontakt

Producent okien i drzwi
AKFEN Sp.j.
ul. I Armii Wojska Polskiego 40a, 84-300 Lębork
tel.: 0 59 / 863 16 69, fax.: 0 59 / 863 53 68

Back to Top